Rizopox-1605

Universalus skaidrus mažos klampos epoksidinis kompozitas.

Dviejų komponentų bespalvis epoksidinės dervos pagrindu kompozitas, be tirpiklių (100 % sausų dalelių). Gaminamas dviejų rūšių – „Rizopox-1605“ ir „Rizopox-1605 FAST“. Gaminys su markiruote „FAST“ yra greitai kietėjanti modifikacija (sustingimas per 4 val., 20°C, bet trumpesnis sumaišyto skiedinio gyvavimo laikas).

Naudojamas kaip rišiklis ir apdailinis sluoksnis įvairiose polimerinėse grindų dangų sistemose (su dažytu kvarciniu smėliu, spalvotais dribsniais ir pan.) norint gauti lygios grindis su glotniu arba grublėtu paviršiumi statomose ir rekonstruojamuose įvairios paskirties pramoniniuose ir visuomeniniuose pastatuose. Tarp jų – lengvosios, maisto, tabako, radioelektronikos, farmacijos, mašinų gamybos pramonės įmonėse, žemės ūkio, logistikos, sporto, komerciniuose ir gyvenamuosiuose objektuose.

Taip pat naudojamas remontinių mišinių su kvarciniu smėliu gamybai, kaip  impregnantas dulkėtumui pašalinti, sukietinti ir sutankinti betoninius ir cementinius paviršius, kaip injekcinis tirpalas įtrūkimų betone remontui, kaip mineralinių pagrindų poras ir kapiliarus sandarinantis gruntas prieš įrengiant polimerines grindų dangas.

Naudojamas padengti mineralinio pagrindo paviršius:

- betonas, smėlbetonis;

- cementinis išlyginamasis sluoksnis.

Aprašymas PDF faile